بسته بندی

تولیدات شرکت سیم لاکی کاشان بر روی قرقره های پلاستیکی از مواد  PS، ABS، PA و … تحویل می گردد. بدین منظور بر اساس استاندارد IEC از قرقره های استوانه ای با قطر 125 تا 500 میلی متر و یا قرقره های مخروطی 200 تا 630 میلی متر و یا قرقره های دو سر کونیک استفاده می گردد و متناسب با سایز سیم لاکی و درخواست مشتری از 5 الی۲۰۰ کیلوگرم سیم بر روی قرقره پیچیده می شود.

به منظور تأمین سلامت کالا در حمل و نقل و تضمین تحویل کالا در بهترین شرایط، کلیه قرقره های سیم لاکی که بدون پوشش محافظ می باشند، پس از کنترل و تایید نهایی در لفاف محافظ ضد ضربه قرار گرفته و با بسته بندی در کارتن و یا روی پالت تحویل مشتری می گردند.

مشخصات قرقره های مورد استفاده در بسته بندی

baste

baste1

baste2

baste3

baste4

baste5

baste5

شرایط حمل و نگهداری:
• تا زمان استفاده از سیم لاکی، قرقره آن را از کارتن خارج نکنید. باقی مانده سیم روی قرقره را نیز همیشه در کارتن آن قرار دهید.
• از نگهداری کارتن های حاوی سیم لاکی در هوای خیلی گرم و زیر تابش مستقیم نور آفتاب یا هوای خیلی سرد (کمتر از 5 درجه سانتیگراد) خودداری نمایید.
• بهترین مکان برای نگهداری سیم لاکی به مدت طولانی فضای سربسته با دمای بین 15 تا 35 درجه سانتیگراد است.
• کارتن های سیم لاکی در مجاورت رطوبت زیاد و گرد و خاک نباید نگهداری شوند. این عوامل ممکن است خواص عایقی سیم لاکی را کاهش دهند.
• قرقره های حاوی سیم لاکی در اثر تغییرات ناگهانی حرارت محیط ممکن است دچار کاهش کیفیت شوند.
• هنگام بلند کردن قرقره ها حتما آنها را از قسمت فلنج و با دو دست بلند کنید. تماس دست ( ناخن، ساعت، انگشتر و … ) با سیم لاکی ممکن است باعث خراش لاک عایق شده و آن را دچار آسیب نماید.
در هنگام خارج کردن قرقره از کارتن ( به خصوص کارتن هایی که حاوی 2 یا 4 قرقره هستند ) مراقب باشید لبه قرقره به سایر قرقره های موجود در کارتن و سیم لاکی روی آنها برخورد نکند.
خدمات پس از فروش:
استاندارد سازی مجدد خدمات و به روزرسانی نرم افزارها و ارائه خدمات مدیریت صف به مشتریان و ممیزی از کیفیت خدمات توسط شرکت و به طور کلی سعی در ارائه هرچه سریعتر خدمات با کیفیت بیشتر به مشتریان، شعار هرساله خدمات پس از فروش مجموعه صنایع کابل کاشان بوده و در حال اجرای آن می‌باشیم. داشتن اطلاعات کامل و صحیح، داشتن محیط امن و برخورداری از سلامت و امنیت می باشد که پایه های اساسی حقوق مصرف کنندگان برای دریافت خدمات یا خرید کالاهاست. این شرکت بعنوان یک واحد تولیدی با ارائه خدمات پس از فروش درخور مشتری ایرانی توانسته است بهترین و سریعترین نوع خدمات را در رابطه با محصولات خود به مشتریان خود ارائه دهد. روابط عمومی خدمات شرکت با داشتن اهدافی مبتنی بر بالاتر بردن سطح رضایت مندی مشتریان اقدام به انجام مراحل زیر می نماید :
۱- تماس با تمامی مشتریان و نظرسنجی از آنها نسبت به محصولات
۲- نظر سنجی از مشتریان و ثبت نقطه نظرات آنها
۳- در صورت ناراضی بودن مشتریان بررسی و اقدام به رفع مشکل
این شرکت با بهره گیری از نمایندگی و عاملیت فروش محصولات و همچنین تولیدی بودن واحد، از موجودی کافی و به روز محصولات برخوردار می‌باشند .اهداف و سیاست گذاری های بلند مدت مجموعه همیشه برپایه مشتری مداری بوده و بازگشت مشتری به خرید، آرمانی است که ما برای رسیدن به آن از هیچ هزینه مادی و معنوی دریغ نکرده و نخواهیم کرد.

baste7

baste8

baste9

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیم لاکی کاشان می باشد